Par vīndari

Domaine de L'Ermitage

tā tas sākās

Ko Laurence stāsta par savu dzīvi un vīnu

domaine-de-l-ermitage-image.jpg

Domaine de L Ermitage atrodas pašā Mentou-salon sirdī un, cenšoties izmantot sentēvu tradīcijas un modernismu, audzē vīnogas un ražo vīnu jau trešajā paaudzē.

”Mēs praktiski līdz 0 samazinājām herbicīdu izmantošanu.
Kopš 2019. gadā mums tika piešķirts HVE3 (certification haute valeur environnementale) sertifikāts kā apliecinājums mūsusaudzīgai attieksmei pret dabu.”

”Mums ir ļoti īpašs zemes sastāvs, pateicoties kuram, vīns piesātinājas ar daudz ļoti gatavu augļu aromātiem, kopsummā to padarot garšām un aromātiem bagātu.”

vīna piedāvājums

Vīna piedāvājums Domaine de l’Ermitage

 • Domaine De L’Ermitage, Millésime 2019Quick View
  • Domaine De L’Ermitage, Millésime 2019Quick View
  • Domaine De L’Ermitage, Millésime 2019

  • Novērtēts ar 0 no 5
  • Maigs Luāras baltvīns ar vieglu pikantuma noti. Vīns ar atsvaidzinošu skābuma līmeni un citrusa, greipfrūta pieskaņu ko lieliski komplimentē saldi augļu aromāti kā persiki aprikozes un mango. Gara, virmojoša pēcgarša kurā sajutīsiet vieglu, balto piparu pikantuma noti.

   Gads: Millésime 2019
   Reģions: Menetou Salon AOC
   Vīnogu tips: 100% Sauvignon Blanc
   Alk. līmenis: 13.5%
   Tilpums: 750 ml
   Uzglabāšanas ilgums: 2 gadi
   Degustācijas temperatūra: starp 8 un 10 grādiem
   Izturēšanas formāts: 4 mēneši/inox tvertne
   Medaļas attiecīgajam vīnam / vērtējums : Medaille d’Argent Paris 2019

   Saldums

   Skābums

   Aperitīvā, lieliski pasvītros Zivju ēdienus un jūras veltes, vēžveidīgos, kā arī putna gaļu, kazas sieriem un sieru ”Comte”

  • 18.90

vairāk par vīndari

Laurence par vīnu un Franciju

Laurence de la Farge ir meita vīndarim, kurš ir viens no Menetou– salon apelācijas dibinātājjiem 2002. gadā Laurance ( Loronc) kopā ar savu vīru Geraud ( Žero) izveidoja savu saimniecību. Šodien AOP MENETOUSALON  viņiem pieder 12 ha zemes, kur tiek audzētas vīnogas, respektējot apkārtējo vidi – darbs ar augsni, vīnogu novākšana tikai manuāli, dabīgs fermentācijas process. 

Mums tas nozīmē respektēt vidi, kurā mēs dzīvojam, apvienot gadsimtiem ilgi uzkrātās zināšanas ar inovācijām, kas paaugstina kvalitāti. Bet visam pamatā ir viesmīlība un siltas, draudzīgas attiecības. 

Francija ir valsts, kura ir bagāta ar unikālu zemes daudzveidību. Tāpat arī liela daļa vīnogu sugas, kuras šodien tiek stādītas, ir radītas Francijā. Tomēr audzētas savā iecienitākajā vidē, to sniegtie aromāti būs izteiktāki ( tīrāki) . Tieši tā tas ir ar mūsu Menetou-salon Sauvignon Blanc. 

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME!

ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!